Yaşam

Bihter çekimleri sırasında arasının bozulduğu söylenen Farah Zeynep Abdullah, Hande Ataizi hakkında konuştu!

Aşk-ı Memnu’dan uyarlanan Bihter filmi 16 Kasım’da seyirciyle buluşuyor. Daha vizyona girmeden adından söz ettirmeyi başaran film, oyuncu kadrosuyla ilgili birçok eleştiriye maruz kaldı. Ancak kısa sürede bu önyargı yıkıldı ve fragmanın yayınlanmasıyla mükemmel bir çalışma yapıldığı söylendi. Filmle ilgili en çok konuşulan konulardan biri de çekimler sırasında Farah Zeynep Abdullah ile Hande Ataizi arasında yaşanan anlaşmazlık oldu. Farah Zeynep Abdullah ilk kez konuyu konuştu!

Aşk-ı Memnu’dan uyarlanan Bihter filminin çekileceği duyurulduğunda daha çekimler başlamadan büyük ses getirdi.

Dizinin oyuncu kadrosu açıklanmaya başlayınca eleştiriler arttı ve birçok kişi takımın başarısız olacağını düşündü.

Dizide Bihter’i Farah Zeynep Abdullah, Behlül’ü Boran Kuzum, Nihal’i Hilal Kandemir, Adnan’ı Osman Sonant ve Firdevs Hanım’ı Hande Ataizi canlandırıyor.

16 Kasım’da seyirciyle buluşacak olan filmin fragmanı yayınlanınca ön yargılar sona erdi ve sonuçtan memnun olduğumuz anlaşıldı.

Ancak filmin daha vizyona girmeden konuşulmasına neden olan şeylerden biri de Farah Zeynep Abdullah ile Hande Ataizi’nin çekimler sırasında kavga ettiği tartışmasıydı.

Farah Zeynep Abdullah bu iddiaları ilk kez InStyle dergisine anlattı.

Abdullah, Ataizi ile ilgili soruyu şöyle yanıtladı: “Firdevs Hanım aklıma Hande Ataizi geldi, çok heyecanlandım. Kendisi de bunu büyük bir enerjiyle karşıladı ve isteyerek projeye katıldı. Fırtınalı anne-kız ilişkisini Firdevs Hanım ile oynamak çok eğlenceliydi.” o.” söz konusu.

Böylece onlar hakkında ileri sürülen tezleri yalanladı.

Bakalım Hande Ataizi bu konuyla ilgili bir açıklama yapacak mı? Bekleyip görelim…

haber-kandira.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu