Yaşam

ADRIANA LİMA PADYALARDA KALMAYA KARARLI!

Unutulmaz Victoria’s Secret meleği Adriana Lima, podyumlara dönmeye hazırlanıyor. Bunu her yerdeki kadınlara yaşı ne olursa olsun istediklerini yapabileceklerini göstermek için yaptığını söyleyen 42 yaşındaki Lima, Icon koleksiyonu için Victoria’s Secret ile geri dönüş yapmaya hazırlanıyor ve 12 yaşındaki kızına örnek olmayı umuyor. -yaşlı kızı.

Her zaman kadınları ve Latin toplumunu temsil etmek istediğini belirten Lima, çocuklarının moda alanında örnek alabilecekleri biri olmaları için branşta kalmaya niyetli olduğunun altını çizdi. Değiştirmesine yardım ettim. Bu benim hedefim ve bu yüzden hala modellik yapıyorum, hala moda endüstrisinin bir parçası olmaya devam ediyorum. Bence endüstri bunu kabul ediyor ve bunu görmek gerçekten harika” dedi People dergisine.

“Bu olağanüstü bir şey ve bu yüzden hala buradayım” diyen Lima, modelliğe yeni başlayan genç kızların önünü açmak istediğini sözlerine ekledi. Çocuklarının podyumda olamayacak kadar küçük olduğunu vurgulayan Lima, çocuklarının tutkularını ne olursa olsun desteklediğini ve destekleyeceğini sözlerine ekledi. Lima, “Sorun şu ki, çocuklarım yapmayı seçtikleri şeyden memnunlar. Mutsuzlarsa rotalarını değiştirebilirler,” dedi Lima. “İkincisi, kendilerine sahip çıkıyorlar ve büyümekten, yaşlanmaktan korkmuyorlar. Hayatın her aşamasında farklı avantajlar, yaşanmışlıklar ve öğrenilecek şeyler var.”

Lima’nın çocuklarının podyuma yönelmesi için uzun süre beklememize gerek yok! ‘Anne, bugün makyajını yapabilir miyim? Anne, kıyafetini seçebilir miyim?’ diyorlar” dedi.

kirkagachaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu